For jobbsøker / medarbeider

Ledig stilling

Ta kontakt

Refnr
r430374

Kommune
Kristiansand i Vest-Agder

Stillingstype
Vikariat/engasjement

Kontaktperson
Marte Klevjer Eilertsen
Mob.40 24 46 41

Doswiadczeni ciesle szalunkowi do pracy na projekcie

Ciesle szalunkowi

Personal Partner zapewnia szybkie, elastyczne i dok?adne rozwi?zania potrzeb naszych klientów w zakresie zatrudniania wykwalifikowanych pracownikow. Nasi oddani pracownicy stworzyli podstawy do sukcesu - Sukces to gra zespo?owa. Persnal Partner tworzy nowy zespó? wykwalifikowanych pracownikow na region nordycki.

Arbeidsoppgaver

Obowi?zkiZró?nicowane prace szalunkowe zarowno przy nowych budowlach, jak i renowacjach.

Arbeidstid

Godziny pracyZostana okreslone we wstepnych ustaleniach

Ønskede kvalifikasjoner

Wymagane kwalifikacje
  • Certyfikat/wyksztalcenie ciesli szalunkowego
  • D?ugie do?wiadczenie mo?e zrekompensowa? brak certfikatu
  • Umiejetnosc czytania i rozumienia rysunku technicznego
  • Umiejetnosc komunikacji w j?zyku norweskim / skandynawskim lub angielskim

Personlige egenskaper

Cechy osobiste
  • Sumienny i punktualny
  • Dokladny i swiadomy jakosci wykonywanej pracy
  • Pracujacy samodzielnie i efektywnie
  • Szacunek i respekt do powierzonych obowiazkow

Vi tilbyr

OferujemyW Personal Partner bedziesz mial kontakt z osobistym konsulentem, który bedzie Cie wspieral zarowno w Twoim zwyklym dniu roboczym, jak równie? w budowaniu Twojej kariery i podnoszeniu kwalifikacji - zarowno w dziedzinie innowacyjnych technologii, jak rowniez w branzy tradycyjnej, ropie naftowej i gazie.
  • Dobre warunki p?acowe
  • Odzie? robocza
  • Wspolpracownikow z calej Skandynawii
  • Elastyczno?? w odniesieniu do czasu i miejsca pracy
  • Ciekawe, innowacyjne projekty
  • Szybka odpowiedz

Jesli uwazasz, ze to wlasnie Ciebie szukamy, przejd? na stron? www.personal-partner.no i utwórz swoje CV lub wy?lij list motywacyjny i CV do marte@personal-partner.no.Jesli masz pytania dotycz?ce stanowiska skontaktuj sie z Marte pod adresem marte@personal-partner.no lub zadzwo? pod numer +4740244641

Søk på stillingen